Pronađeno
279
4zida
600 €
8 €/m²
75 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
1min
1min
4min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.210 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nidax-nekretnine.rs
52.800 €
1.200 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nidax-nekretnine.rs
130.000 €
1.383 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
1.060 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
3min
1min
2min
12min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
4 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.905 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
5min
5min
4min
11min
Pogledaj oglas →
704
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
704 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Subotica
›
Centar 1
2min
4min
1min
13min
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
789
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
789 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
28 m²
Subotica
›
Centar 1
4min
2min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
5 €/m²
30 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
4 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 14