Pronađeno
279
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390 €
7 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
9 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
4min
3min
1min
8min
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
451
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
451 €/m²
Četvorosoban
·
153 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
500 €/m²
254 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.500 €
2.346 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
5/6 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.200 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
5min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
144 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.2k
/
906
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
1.240 €/m²
6 soba
·
238 m²
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.364 €/m²
33 m²
·
Suteren
Subotica
›
Centar 1
1min
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.931 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Subotica
›
Centar 1
3min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.200 €
2.003 €/m²
Trosoban
·
74 m²
Subotica
›
Centar 1
5min
6min
7min
10min
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
4 €/m²
Troiposoban
·
102 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Centar 1
2min
1min
1min
2min
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
7 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/5 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.500 €
1.560 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Centar 1
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.692 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
10/11 sprat
Subotica
›
Centar 1
4min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 14