Pronađeno
11
oglasa
Sačuvaj pretragu
433
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
433 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
586
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
586 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
237
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
237 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
500
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
375
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
375 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
1k
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.010 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
450
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
450 €/m²
Dvosoban
·
189 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.149 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
8/8 sprat
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
604
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
604 €/m²
Četvorosoban
·
149 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
331
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
331 €/m²
Četvorosoban
·
142 m²
Subotica
›
Bikovo
Pogledaj oglas →
244
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
244 €/m²
Trosoban
·
164 m²
Subotica
›
Bikovo