Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
778
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
778 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
630 €/m²
635 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Subotica
›
Bajnat
8min
5min
4min
13min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.852 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.300 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/4 sprat
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.750 €
2.099 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj na:
4zida
nidax-nekretnine.rs
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.328 €
1.622 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Bajnat
5min
6min
4min
7min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.762 €
2.099 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Prizemlje
Subotica
›
Bajnat
4min
3min
6min
13min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.721 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Subotica
›
Bajnat
7min
6min
5min
12min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3. sprat
Subotica
›
Bajnat
5min
6min
4min
7min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
7 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
Subotica
›
Bajnat
4min
6min
4min
11min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
4/3 sprat
Subotica
›
Bajnat
5min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
7 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
5min
3min
5min
6min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
8min
5min
2min
13min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2. sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
2.111 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
4/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
167 €/m²
Trosoban
·
600 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
5 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
Suteren
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3