Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
272
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
272 €/m²
Dvosoban
·
125 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
454
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
454 €/m²
Trosoban
·
119 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
744
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
744 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
854
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
854 €/m²
Trosoban
·
164 m²
·
1. sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
625
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
625 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
325
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
325 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
475
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
475 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
798
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
798 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
2.5k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.477 €/m²
Trosoban
·
109 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1.1k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
Subotica
›
Bajnat
4zida
350.000 €
816 €/m²
Trosoban
·
429 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1.5k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
80 m²
·
2/6 sprat
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
583
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Subotica
›
Bajnat
5min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
420 €/m²
6 soba
·
350 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
658
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
658 €/m²
Dvosoban
·
76 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
661
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
661 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
597
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
597 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
1k
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Subotica
›
Bajnat
Pogledaj oglas →
622
/
761
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
622 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Subotica
›
Bajnat
4min
5min
3min
8min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3