Pronađeno
58
oglasa
Sačuvaj pretragu
800
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
800 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
5.385 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.500 €/m²
Petosoban
·
80 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
1.570 €/m²
446 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
1.077 €/m²
650 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
4 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
513 €/m²
Petosoban
·
390 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.167 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.500 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.036 €/m²
6 soba
·
140 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
722
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
722 €/m²
Četvorosoban
·
194 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
1min
7min
36min
Pogledaj oglas →
552
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
552 €/m²
9 soba
·
290 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900.000 €
120 €/m²
15770 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
6 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.3k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
955 €/m²
16 soba
·
733 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
737
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
737 €/m²
Trosoban
·
194 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3