Pronađeno
58
oglasa
Sačuvaj pretragu
950
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
950 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/1 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
703
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
703 €/m²
6 soba
·
192 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.058 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
769
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
769 €/m²
Petosoban
·
169 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
675 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.875 €/m²
7 soba
·
80 m²
·
5/5 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
285
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
285 €/m²
Dvosoban
·
144 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
4min
7min
20min
Pogledaj oglas →
370
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
7min
5min
7min
21min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.061 €/m²
Petosoban
·
132 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
451
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
451 €/m²
Petosoban
·
122 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
1.054 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
850
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
850 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.222 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.872 €/m²
7 soba
·
47 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
537
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
537 €/m²
9 soba
·
214 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
960
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
960 €/m²
Petosoban
·
125 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
544 €/m²
8 soba
·
408 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
541
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
541 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
676
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
676 €/m²
Dvosoban
·
221 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3