Pronađeno
58
oglasa
Sačuvaj pretragu
728
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
728 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
634
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
634 €/m²
7 soba
·
216 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
1.4k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.384 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
461
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
461 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
30min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.400 €/m²
10 soba
·
250 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
947
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
947 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
670
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
670 €/m²
Dvosoban
·
88 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.000 €
555 €/m²
8 soba
·
400 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
989
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
989 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
317
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
317 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
5min
3min
7min
29min
Pogledaj oglas →
784
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
784 €/m²
Petosoban
·
236 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.250 €/m²
7 soba
·
60 m²
·
1/5 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
4min
3min
7min
30min
Pogledaj oglas →
656
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
656 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
719
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.700 €
719 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
412
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
412 €/m²
Dvosoban
·
97 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
950
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
950 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
9/10 sprat
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
625
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
567
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
567 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500.000 €
1.163 €/m²
10 soba
·
430 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
694
/
800
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
694 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Subotica
›
Aleksandrovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3