Pronađeno
820
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.400 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
72.75 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.984 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
53.52 m²
·
4/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.058 €
1.828 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.889 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
1.531 €/m²
Jednosoban
·
64 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.561 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
40.33 m²
·
4/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.480 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
82.8 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.704 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
135.44 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
2.163 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.600 €
1.600 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.360 €
15 €/m²
224 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
12 €/m²
211 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Stari Banovci
7min
3min
5min
4zida
8.000 €
4 €/m²
2150 m²
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.500 €
4 €/m²
1440 m²
·
Suteren
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
8.840 €
5 €/m²
1700 m²
·
Suteren
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
5 €/m²
2150 m²
4zida
1.000 €
5 €/m²
200 m²
·
2/0 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
7min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
4 €/m²
1700 m²
4zida
3.000 €
8 €/m²
400 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj na:
4zida
teofilnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
60 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 6 od 41