Pronađeno
826
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.090 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
30.06 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
439
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
439 €/m²
Trosoban
·
132 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
10 €/m²
90 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
12min
4min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.086 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
61.49 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
1.528 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
5. sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.200 €
800 €/m²
Četvorosoban
·
139 m²
Stara Pazova
8min
24min
8min
26min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.684 €/m²
Petosoban
·
95 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.042 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Stara Pazova
›
Belegiš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
165 €/m²
Petosoban
·
1700 m²
Stara Pazova
1min
3min
6min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
672 €/m²
Petosoban
·
372 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/4 sprat
Stara Pazova
4min
13min
1min
3min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
2.017 €/m²
Jednosoban
·
32.23 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.800 €
1.600 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.795 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
10min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
9 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
Stara Pazova
4min
12min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 37 od 42