Pronađeno
826
4zida
8.400 €
4 €/m²
2100 m²
·
Prizemlje
Stara Pazova
›
Krnješevci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
611
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
611 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Stara Pazova
›
Golubinci
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.250 €
1.350 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
1.625 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
1.042 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
Stara Pazova
›
Belegiš
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.594 €
1.815 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.000 €
1.717 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
112.308 €
1.705 €/m²
Trosoban
·
65.87 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.620 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
4
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.000 €
1.079 €/m²
Četvorosoban
·
277 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.263 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
4zida
1.300 €
7 €/m²
200 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
6min
5min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
146.300 €
1.892 €/m²
Četvorosoban
·
77.32 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
957
/
947
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.000 €
957 €/m²
Petosoban
·
161 m²
Stara Pazova
›
Vojka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.900 €
1.858 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
2.106 €/m²
Dvoiposoban
·
67.91 m²
·
1/7 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.410 €
1.450 €/m²
Trosoban
·
66.49 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 36 od 42