Pronađeno
826
oglasa
Sačuvaj pretragu
563
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
563 €/m²
4.5 soba
·
142 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
1.311 €/m²
Petosoban
·
267 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
878
/
877
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
157.990 €
878 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
1.189 €/m²
Petosoban
·
143 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
3.750 €/m²
Troiposoban
·
48 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
4.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.000 €
4.077 €/m²
Petosoban
·
65 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
446 €/m²
561 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.900 €
833 €/m²
480 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
1.061 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/1 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.500 €
1.402 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.400 €
1.400 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
437 €/m²
6 soba
·
309 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.900 €
833 €/m²
480 m²
·
Suteren
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
2.457 €/m²
Petosoban
·
81 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
2 €/m²
1000 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
647
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
647 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
172.500 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
115 m²
·
3/4 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
77.900 €
1.770 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
142.800 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
Suteren
stara-pazova
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 35 od 42