Pronađeno
826
oglasa
Sačuvaj pretragu
667
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
184.000 €
667 €/m²
Petosoban
·
276 m²
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
1.085 €/m²
Petosoban
·
129 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.000 €
2.180 €/m²
Petosoban
·
122 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
1.188 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
420
/
947
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
420 €/m²
Petosoban
·
274 m²
Stara Pazova
›
Vojka
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
1.429 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
2.455 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
765
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.500 €
765 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Stara Pazova
›
Surduk
Pogledaj oglas →
722
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
722 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Stara Pazova
›
Golubinci
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.000 €
1.238 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
536
/
947
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
536 €/m²
Petosoban
·
280 m²
Stara Pazova
›
Vojka
Pogledaj oglas →
800
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
877
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
198.000 €
1.303 €/m²
Petosoban
·
152 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.935 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.500 €
1.616 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.258 €/m²
Petosoban
·
159 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
8
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.793 €
1.394 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.929 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
1/6 sprat
Stara Pazova
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.369 €
1.875 €/m²
Petosoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 33 od 42