Pronađeno
826
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
86.200 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
68.96 m²
·
2/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
58.613 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
46.89 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.713 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
54.97 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.775 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
52.62 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.825 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
60.66 m²
·
2. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.375 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
50.7 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.825 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
59.06 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
54.813 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
43.85 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
70.688 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
56.55 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
67.725 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
54.18 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.750 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
58.750 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
63.750 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
62.500 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
67.500 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
57.500 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
76.250 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3. sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
66.700 €
1.450 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 42