Pronađeno
820
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.025 €
1.870 €/m²
Jednosoban
·
52.42 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.513 €
1.300 €/m²
Dvosoban
·
45.01 m²
·
2/2 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.717 €
1.300 €/m²
Dvosoban
·
52.09 m²
·
1/2 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.020 €
1.300 €/m²
Trosoban
·
65.4 m²
·
1/2 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.777 €
1.635 €/m²
Trosoban
·
66.53 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.600 €
1.599 €/m²
Dvosoban
·
49.77 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.900 €
1.820 €/m²
Dvosoban
·
45.56 m²
·
3/3 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.900 €
2.112 €/m²
Trosoban
·
85.17 m²
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.100 €
1.400 €/m²
Dvoiposoban
·
66.5 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.500 €
1.402 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.000 €
1.563 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.600 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.000 €
1.611 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.000 €
1.509 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.474 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
1.604 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
1.604 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
63.500 €
1.716 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
173.000 €
1.454 €/m²
4.5 soba
·
119 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.500 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/5 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 41