Pronađeno
820
4zida
100.000 €
2.000 €/m²
50 m²
Stara Pazova
›
Stara Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
1.300 €/m²
20 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.400 €
1.300 €/m²
28 m²
·
1/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
4zida
156.560 €
979 €/m²
160 m²
Stara Pazova
›
Centar
6min
37min
8min
30min
4zida
35.000 €
1.522 €/m²
23 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
4zida
95.000 €
1.203 €/m²
79 m²
·
1. sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
2min
2min
4zida
3.100.000 €
721 €/m²
4300 m²
·
Suteren
Stara Pazova
›
Nova Pazova
4zida
3.500 €
7 €/m²
16 soba
·
500 m²
Stara Pazova
›
Surduk
7min
20min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100 €
3 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
4 €/m²
6 soba
·
360 m²
Stara Pazova
›
Centar
5min
29min
2min
18min
4zida
1.200 €
3 €/m²
9 soba
·
404 m²
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.770 €
1.375 €/m²
Dvosoban
·
40.57 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.888 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
74.93 m²
·
1/4 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.200 €
1.400 €/m²
Troiposoban
·
123 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.500 €
1.659 €/m²
Dvosoban
·
47.91 m²
Stara Pazova
›
Stari Banovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
2.051 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Stara Pazova
›
Vojka
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.653 €
1.870 €/m²
Dvoiposoban
·
65.59 m²
·
1/6 sprat
Stara Pazova
›
Nova Pazova
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.960 €
1.484 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/3 sprat
Stara Pazova
›
Novi Banovci
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.2k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
108.600 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
90.5 m²
·
2/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
133.650 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
76.37 m²
·
4/5 sprat
Stara Pazova
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 41