Pronađeno
143
4zida
618.000 €
1.188 €/m²
7 soba
·
520 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.550 €/m²
6 soba
·
101 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
386 €/m²
Dvosoban
·
467 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
638.600 €
710 €/m²
10 soba
·
900 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.101 €/m²
Petosoban
·
318 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
3.689 €/m²
Petosoban
·
103 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
4min
2min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.170 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
3.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
3.433 €/m²
69 m²
·
100. sprat
Sremski Karlovci
›
Centar
10min
15min
20min
23min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
Sremski Karlovci
›
Banstol
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.252 €/m²
127 m²
·
Suteren
Sremski Karlovci
›
Centar
2min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.740 €
2.829 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520.000 €
3.444 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.700 €
906 €/m²
Četvorosoban
·
216 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4zida
290.000 €
881 €/m²
Četvorosoban
·
329 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
669.500 €
1.860 €/m²
6 soba
·
360 m²
Sremski Karlovci
›
Dudara
4min
1min
7min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
849 €/m²
Petosoban
·
377 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
1min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
2.986 €/m²
6 soba
·
144 m²
Sremski Karlovci
10min
19min
24min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
913 €/m²
7 soba
·
230 m²
Sremski Karlovci
5min
11min
10min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.840 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Sremski Karlovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.030 €/m²
250 m²
Sremski Karlovci
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 8