Pronađeno
15
4zida
139.000 €
5.792 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/2 sprat
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
1.489 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
2.333 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.000 €
2.309 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.232 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
1.531 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
911
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
911 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
41.500 €
1.038 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
1.732 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.900 €
1.739 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
2.150 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.550 €
1.199 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
1.843 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
287.000 €
3.337 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
2.614 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Sremski Karlovci
›
Fruška Gora