Pronađeno
100
4zida
200 €
3 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
5/6 sprat
Sremska Mitrovica
›
Dekanske bašte
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.500 €
1.337 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
3/4 sprat
Sremska Mitrovica
›
Dekanske bašte
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230 €
4 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sremska Mitrovica
›
Pejton
Pogledaj oglas →
583
/
813
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
42.000 €
583 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Sremska Mitrovica
›
Grgurevci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
813
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.000 €
1.328 €/m²
Troiposoban
·
67 m²
Sremska Mitrovica
›
Grgurevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490.000 €
1.531 €/m²
Petosoban
·
320 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
412 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Sremska Mitrovica
›
Kuzmin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
350 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Sremska Mitrovica
›
Blok B
Pogledaj oglas →
533
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
533 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
778
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.500 €
778 €/m²
Petosoban
·
106 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
800 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
548
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
548 €/m²
Četvorosoban
·
283 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500.000 €
842 €/m²
Petosoban
·
594 m²
Sremska Mitrovica
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.750 €
285 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Sremska Mitrovica
›
Ravnje
Pogledaj oglas →
5.4k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
298.000 €
5.418 €/m²
4.5 soba
·
55 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
549 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Sremska Mitrovica
›
Šašinci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.333 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.561 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
1/3 sprat
Sremska Mitrovica
4min
1min
3min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.160 €
1.780 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
Prizemlje
Sremska Mitrovica
4min
4min
3min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5