Pronađeno
100
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.360 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
1.244 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/5 sprat
Sremska Mitrovica
›
Matije Huđi
Pogledaj oglas →
1k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.000 €
1.030 €/m²
Petosoban
·
230 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
197 €/m²
Trosoban
·
76 m²
Sremska Mitrovica
›
Ravnje
11min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.300 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
848
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
848 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Sremska Mitrovica
›
Martinci
Pogledaj oglas →
960
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
960 €/m²
Dvosoban
·
99 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
4min
4min
4min
22min
Pogledaj oglas →
694
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
694 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
1.163 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
450 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
543
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.200 €
543 €/m²
Četvorosoban
·
249 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
959
/
959
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
959 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Sremska Mitrovica
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.308 €/m²
130 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
813
/
813
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
813 €/m²
Jednosoban
·
64 m²
Sremska Mitrovica
›
Grgurevci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.000 €
527 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Sremska Mitrovica
›
Manđelos
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
234.000 €
1.000 €/m²
9 soba
·
234 m²
Sremska Mitrovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
727 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Sremska Mitrovica
›
Blok B
Pogledaj oglas →
1.1k
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
564
/
778
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
564 €/m²
Četvorosoban
·
211 m²
Sremska Mitrovica
›
Ležimir
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5