Pronađeno
125
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
330.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
310.000 €
1.722 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
1.182 €/m²
6 soba
·
296 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
250 m²
·
1/1 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
399.990 €
1.600 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
·
1. sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250.000 €
1.263 €/m²
Četvorosoban
·
198 m²
·
1/1 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
299.000 €
1.812 €/m²
Petosoban
·
165 m²
·
1/1 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270.000 €
1.720 €/m²
Četvorosoban
·
157 m²
·
1. sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
875.000 €
1.591 €/m²
10 soba
·
550 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.350 €
1.623 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
Sremska Kamenica
›
Vukova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
3.287 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
677.800 €
2.017 €/m²
Petosoban
·
336 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.300 €
7.110 €/m²
Dvosoban
·
21 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
247.200 €
1.109 €/m²
6 soba
·
223 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
220.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1. sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
223.000 €
1.689 €/m²
Petosoban
·
132 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
515.000 €
858 €/m²
10 soba
·
600 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
750.000 €
1.974 €/m²
6 soba
·
380 m²
·
1. sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
276.900 €
2.977 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/1 sprat
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.534.700 €
3.837 €/m²
6 soba
·
400 m²
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 7