Pronađeno
4
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500.000 €
2.809 €/m²
Petosoban
·
178 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Popovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
352.775 €
3.297 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Popovica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.500 €
1.500 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
nekretnine
562.380 €
2.717 €/m²
6 soba
·
207 m²
Sremska Kamenica
›
Popovica