Pronađeno
23
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-mojdom.com
670 €
3 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.980 €
2.266 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
219.440 €
2.709 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
2/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.690 €
2.214 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.410 €
2.213 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
174.980 €
2.215 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
99.340 €
2.838 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
80.050 €
2.859 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230.000 €
2.396 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
279.680 €
3.007 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
2/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
198.460 €
2.962 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
178.280 €
2.923 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
122.515 €
2.917 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.340 €
2.196 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.170 €
2.710 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/3 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.940 €
2.830 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.325 €
2.941 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
398.450 €
2.826 €/m²
Petosoban
·
141 m²
·
3/3 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
323.740 €
2.943 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/4 sprat
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
330.270 €
3.116 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
Prizemlje
Sremska Kamenica
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2