Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
658
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
658 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Srbobran
›
Nadalj
1min
8min
Pogledaj oglas →
533
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
533 €/m²
8 soba
·
290 m²
Srbobran
›
Nadalj
Pogledaj oglas →
470
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
470 €/m²
148 m²
·
Prizemlje
Srbobran
›
Nadalj
Pogledaj oglas →
542
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
542 €/m²
Dvosoban
·
166 m²
Srbobran
›
Nadalj
Pogledaj oglas →
500
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
500 €/m²
Trosoban
·
130 m²
Srbobran
›
Nadalj
Pogledaj oglas →
2.3k
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.308 €/m²
Trosoban
·
39 m²
Srbobran
›
Nadalj
Pogledaj oglas →
784
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
784 €/m²
197 m²
Srbobran
›
Nadalj
1min
8min