Pronađeno
427
4zida
20.000 €
282 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
Sombor
›
Gakovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.147 €/m²
109 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
452 €/m²
73 m²
Sombor
4min
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.436 €/m²
6 soba
·
78 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
650 €/m²
20 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
215
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
215 €/m²
Trosoban
·
223 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.020 €/m²
101 m²
4zida
98.000 €
392 €/m²
250 m²
·
Prizemlje
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.600 €/m²
150 m²
·
1/3 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
143
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
143 €/m²
217 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
300 €/m²
333 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
421
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.600 €
421 €/m²
208 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
623
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
623 €/m²
215 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.500 €
356 €/m²
52 m²
·
Prizemlje
Sombor
Pogledaj oglas →
336
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
336 €/m²
214 m²
4zida
80.000 €
1.270 €/m²
63 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.112 €/m²
139 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
1.056 €/m²
36 m²
·
1/12 sprat
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
841
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
841 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
1/3 sprat
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.000 €
582 €/m²
371 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 22