Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.169 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
581
/
861
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
581 €/m²
74 m²
·
Suteren
Sombor
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
401
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
401 €/m²
172 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.600 €
78 €/m²
263 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Stanišić
Pogledaj oglas →
199
/
395
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
199 €/m²
151 m²
Sombor
›
Kljajićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
600 m²
Sombor
›
Centar
4zida
1.250.000 €
4.223 €/m²
296 m²
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.500 €
863 €/m²
215 m²
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
246 €/m²
209 m²
Sombor
›
Bilić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
572 €/m²
180 m²
Sombor
›
Bukovački Salaši
Pogledaj oglas →
893
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
893 €/m²
150 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
848
/
861
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
848 €/m²
79 m²
·
Suteren
Sombor
›
Prnjavor
Pogledaj oglas →
342
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
342 €/m²
263 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
1.1k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.108 €/m²
93 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
816 €/m²
Petosoban
·
147 m²
Sombor
5min
12min
5min
16min
Pogledaj oglas →
863
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
863 €/m²
Petosoban
·
139 m²
Sombor
›
Goge
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
852
/
344
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
37.500 €
852 €/m²
44 m²
Sombor
›
Bezdan
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.770 €/m²
128 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.550.000 €
775 €/m²
2000 m²
·
1. sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
847 €/m²
531 m²
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 22