Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
680
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.700 €
1.659 €/m²
180 m²
Sombor
›
Mlake
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
315 €/m²
222 m²
Sombor
›
Bukovački Salaši
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
700 €/m²
7 soba
·
223 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
762
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
762 €/m²
Dvosoban
·
122 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
228.000 €
598 €/m²
6 soba
·
381 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
131 €/m²
Četvorosoban
·
306 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
157
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
157 €/m²
Trosoban
·
159 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
534
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
534 €/m²
Trosoban
·
116 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
432
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
432 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
587
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
587 €/m²
Četvorosoban
·
247 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
447
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
447 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
603
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
603 €/m²
Petosoban
·
116 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
325
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
325 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
148
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.600 €
148 €/m²
Dvosoban
·
85 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
233
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
233 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
1.6k
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.559 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
294
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
294 €/m²
Četvorosoban
·
279 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
885
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
885 €/m²
Trosoban
·
113 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
435
/
747
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
435 €/m²
Trosoban
·
184 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 22