Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
827
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.500 €
827 €/m²
6 soba
·
130 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
983
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
983 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.700 €
1.238 €/m²
Četvorosoban
·
129 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.000 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
3/3 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.087 €/m²
Dvosoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.104 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.132 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
1/4 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
983
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
983 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.136 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Selenča
4min
12min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
1.100 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
Sombor
4min
14min
4min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
658 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
5/5 sprat
Sombor
3min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.161 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
927
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.700 €
927 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
2/1 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
134 €/m²
Dvoiposoban
·
134 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
556 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Sombor
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
6/7 sprat
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.364 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Sombor
›
Selenča
4min
13min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
1 €/m²
296 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/5 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 22