Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.089 €/m²
5.5 soba
·
124 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.500 €
1.019 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
100/3 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.250 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
1.288 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
984
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.200 €
984 €/m²
6 soba
·
110 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
618
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
618 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Venac
2min
2min
1min
9min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.431 €/m²
Jednoiposoban
·
72 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.071 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
3/3 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
634
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
634 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.404 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Centar
4min
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
Sombor
›
Venac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.980 €
1.133 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
873
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
873 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.000 €
248 €/m²
Garsonjera
·
145 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.431 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.650 €
1.349 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
12/12 sprat
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.089 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
Suteren
Sombor
›
Centar
4zida
56.100 €
1.336 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
12/12 sprat
Sombor
4min
2min
5min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.271 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.800 €
1.387 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 22