Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
701
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.000 €
701 €/m²
11 soba
·
254 m²
Sombor
›
Centar
4min
6min
17min
Pogledaj oglas →
394
/
394
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
394 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Sombor
›
Čonoplja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.410 €/m²
Petosoban
·
156 m²
Sombor
Pogledaj oglas →
435
/
698
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
435 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
Suteren
Sombor
›
Goge
6min
27min
7min
21min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
197
/
385
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
197 €/m²
Trosoban
·
193 m²
Sombor
›
Grad Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
684.000 €
900 €/m²
6 soba
·
760 m²
Sombor
›
Centar
3min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
564 €/m²
55 m²
·
Suteren
Sombor
›
Bački Monoštor
Pogledaj oglas →
563
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
563 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50 €
1 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Sombor
›
Bezdan
6min
25min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.337 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
4. sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.000 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
4. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
960
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.650 €
960 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
1.108 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.204 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
3. sprat
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
1.371 €/m²
Petosoban
·
175 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
982
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
982 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.352 €/m²
Trosoban
·
122 m²
Sombor
›
Bilić
Pogledaj oglas →
1.3k
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
1.304 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
856
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
856 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 22