Pronađeno
427
oglasa
Sačuvaj pretragu
547
/
685
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.300 €
547 €/m²
123 m²
Sombor
›
Crvenka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.238 €/m²
42 m²
·
12/12 sprat
Sombor
›
Nova Selenča
Pogledaj oglas →
563
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
563 €/m²
Četvorosoban
·
247 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
652 €/m²
253 m²
4zida
450.000 €
683 €/m²
659 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.500 €
1.083 €/m²
78 m²
·
4/1 sprat
Sombor
›
Gakovo
Pogledaj oglas →
914
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.500 €
914 €/m²
Četvorosoban
·
214 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
3.311 €/m²
45 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.750 €
2.576 €/m²
43 m²
4zida
25.300 €
1.406 €/m²
18 m²
4zida
36.100 €
249 €/m²
145 m²
Sombor
›
Bački Breg
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
791 €/m²
253 m²
·
Suteren
Sombor
›
Svetozar Miletić
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
814 €/m²
253 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.600 €
800 €/m²
87 m²
·
8/8 sprat
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
849 €/m²
73 m²
·
Suteren
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
854 €/m²
410 m²
·
1/0 sprat
Sombor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
153 €/m²
131 m²
Sombor
›
Rančevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550.000 €
728 €/m²
756 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Selenča
Pogledaj oglas →
1.3k
/
721
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.900 €
1.262 €/m²
99 m²
Sombor
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.500 €
1.061 €/m²
107 m²
·
Prizemlje
Sombor
›
Centar
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 22