Pronađeno
8
4zida
66.900 €
274 €/m²
244 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
490 €/m²
Trosoban
·
143 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
4zida
165.000 €
652 €/m²
253 m²
4zida
200.000 €
791 €/m²
253 m²
·
Suteren
Sombor
›
Svetozar Miletić
4min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
814 €/m²
253 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
256 €/m²
90 m²
halooglasi
17.500 €
109 €/m²
Troiposoban
·
160 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
270 €/m²
74 m²
Sombor
›
Svetozar Miletić