Pronađeno
25
oglasa
Sačuvaj pretragu
991
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
991 €/m²
Trosoban
·
116 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
324 €/m²
432 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
600
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
600 €/m²
195 m²
·
Suteren
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
883
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
883 €/m²
140 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
885
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
885 €/m²
Trosoban
·
113 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
867
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
867 €/m²
Petosoban
·
173 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.129 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
632
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
632 €/m²
95 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
455
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
455 €/m²
213 m²
·
1/1 sprat
Sombor
›
Gornja Varoš
3min
15min
3min
23min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.523 €/m²
Trosoban
·
107 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
3min
15min
3min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
454
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
454 €/m²
Petosoban
·
291 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
856
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
856 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.087 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
455
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
455 €/m²
Petosoban
·
176 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
378
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
54.000 €
378 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1.9k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
1.889 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1k
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.007 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
406
/
883
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
406 €/m²
Trosoban
·
175 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
634
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.200 €
634 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Sombor
›
Gornja Varoš
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2