Pronađeno
5
halooglasi
50.000 €
391 €/m²
128 m²
Sombor
›
Bukovački Salaši
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
315 €/m²
222 m²
Sombor
›
Bukovački Salaši
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
572 €/m²
180 m²
Sombor
›
Bukovački Salaši
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
1.576 €/m²
6 soba
·
118 m²
·
1/2 sprat
Sombor
›
Bukovački Salaši
5min
5min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
1.190 €/m²
6 soba
·
126 m²
Sombor
›
Bukovački salaši