Pronađeno
204
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.167 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
4min
7min
10min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.800 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.500 €
1.500 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
4min
16min
21min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.500 €
1.736 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.510 €
1.731 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.635 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.795 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.200 €
1.623 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.771 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Sokobanja
›
Čuka
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.784 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Podina
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.000 €
1.313 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.700 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Sokobanja
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.900 €
1.491 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.628 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
30.74 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.333 €
2.100 €/m²
Jednoiposoban
·
38.73 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
53.800 €
2.641 €/m²
Garsonjera
·
20.37 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.866 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
39.03 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 11