Pronađeno
204
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.350 €
1.634 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.458 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Resnik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
1.444 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.579 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.973 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.750 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.400 €
1.900 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
2.128 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Čuka
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
2.067 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Čuka 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.160 €
1.820 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Čuka 2
4min
9min
2min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.515 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.769 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.400 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
›
Carina
4zida
68.600 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Suteren
Sokobanja
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.600 €
1.350 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.100 €
1.351 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
4zida
102.500 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
5min
1min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
5min
1min
3min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 11