Pronađeno
204
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.345 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Čuka
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.345 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.350 €
1.650 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.600 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.600 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
6min
4min
6min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.690 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.808 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Banjica
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.800 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.550 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Carina
9min
14min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.500 €
1.859 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
5min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.230 €
1.815 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
100/4 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.214 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.485 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
5min
15min
19min
4zida
83.000 €
1.976 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Podina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.791 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.500 €
1.824 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.308 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2. sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 11