Pronađeno
204
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
430.000 €
1.911 €/m²
10 soba
·
225 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
540 €/m²
50 m²
Sokobanja
›
Vrbovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
207 €/m²
290 m²
·
1. sprat
Sokobanja
›
Vrbovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.964 €/m²
112 m²
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
406
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.900 €
406 €/m²
86 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
539
/
539
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
539 €/m²
102 m²
Sokobanja
›
Vrmdža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.708 €/m²
24 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Trubarevac
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.187 €/m²
6 soba
·
219 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
833
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
833 €/m²
180 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.500 €
325 €/m²
60 m²
Sokobanja
›
Žučkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
227 €/m²
Jednosoban
·
700 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.000 €
1.352 €/m²
Trosoban
·
69.53 m²
·
4/4 sprat
Sokobanja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Sokobanja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
194 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Sokobanja
›
Šarbanovac
Pogledaj oglas →
649
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
649 €/m²
Četvorosoban
·
231 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
583
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
583 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
169 €/m²
Trosoban
·
71 m²
Sokobanja
›
Šarbanovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.299 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.500 €
1.100 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Podina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 11