Pronađeno
204
4zida
105.000 €
1.364 €/m²
77 m²
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.235 €/m²
85 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
355
/
539
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
355 €/m²
31 m²
Sokobanja
›
Vrmdža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
229 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
·
Prizemlje
Sokobanja
›
Šarbanovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.250 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
729 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Sokobanja
›
Carina
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.125 €/m²
88 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
395.000 €
1.646 €/m²
6 soba
·
240 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
420 €/m²
50 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
583 €/m²
9 soba
·
300 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
284 €/m²
67 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800.000 €
9.000 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Sokobanja
›
Centar
4zida
150.000 €
1.293 €/m²
116 m²
·
1/2 sprat
Sokobanja
Pogledaj oglas →
414
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
414 €/m²
Četvorosoban
·
210 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
839
/
539
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
839 €/m²
31 m²
Sokobanja
›
Vrmdža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
727 €/m²
10 soba
·
440 m²
Sokobanja
›
Banjica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.999 €
250 €/m²
400 m²
Sokobanja
Pogledaj oglas →
300
/
305
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
300 €/m²
Trosoban
·
250 m²
Sokobanja
›
Resnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
1.721 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Sokobanja
›
Čuka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
560.000 €
1.120 €/m²
7 soba
·
500 m²
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 11