Pronađeno
3
4zida
71.500 €
1.100 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Podina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.976 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Sokobanja
›
Podina
4zida
270 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Podina