Pronađeno
81
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.790 €
1.705 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.225 €
1.726 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
100. sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.345 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.690 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
1/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.808 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.214 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.485 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
5min
15min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.791 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.308 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2. sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.350 €
1.634 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/4 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
2.067 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.769 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.600 €
1.350 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.100 €
1.351 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.167 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
1/2 sprat
Sokobanja
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
Suteren
Sokobanja
›
Centar
4min
7min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5