Pronađeno
73
4zida
49.000 €
196 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
205 €/m²
7 soba
·
200 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
299 €/m²
Petosoban
·
241 m²
Smederevska Palanka
6min
1min
6min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
333 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Smederevska Palanka
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.500 €
357 €/m²
Četvorosoban
·
223 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.200 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Smederevska Palanka
4min
4min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
153 €/m²
8 soba
·
300 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
320 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Smederevska Palanka
3min
7min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
26.000 €
382 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.900 €
414 €/m²
Petosoban
·
360 m²
Smederevska Palanka
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.000 €
370 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Smederevska Palanka
›
Selevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
1.875 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Smederevska Palanka
›
Glibovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
925 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.531 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Smederevska Palanka
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
629 €/m²
4.5 soba
·
175 m²
·
4/4 sprat
Smederevska Palanka
3min
5min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.103 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Smederevska Palanka
4min
6min
8min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
757 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
228.000 €
817 €/m²
6 soba
·
279 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
559 €/m²
Garsonjera
·
161 m²
Smederevska Palanka
›
Kusadak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
635 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4