Pronađeno
73
halooglasi
1.550.000 €
263 €/m²
5900 m²
Smederevska Palanka
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
2 €/m²
5600 m²
Smederevska Palanka
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
3 €/m²
700 m²
Smederevska Palanka
5min
34min
33min
31min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
100 m²
Smederevska Palanka
2min
2min
3min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
68 m²
Smederevska Palanka
5min
3min
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
46 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
5 €/m²
110 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
313 €/m²
800 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
689 €/m²
45 m²
Smederevska Palanka
2min
5min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
735 €/m²
245 m²
Smederevska Palanka
2min
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800.000 €
968 €/m²
1860 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.500 €
209 €/m²
55 m²
Smederevska Palanka
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.087 €/m²
230 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
245 €/m²
110 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
242 €/m²
3720 m²
·
Suteren
Smederevska Palanka
›
Širi centar
4zida
16.500 €
917 €/m²
18 m²
Smederevska Palanka
3min
7min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
568 €/m²
Četvorosoban
·
273 m²
Smederevska Palanka
2min
4min
6min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
571 €/m²
8 soba
·
140 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
400 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
677 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
Smederevska Palanka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4