Pronađeno
8
4zida
1.000 €
6 €/m²
170 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
300 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
483
/
483
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
58.000 €
483 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
536
/
483
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
536 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
474
/
483
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
474 €/m²
Petosoban
·
196 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
292
/
483
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
28.000 €
292 €/m²
Petosoban
·
96 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
594
/
483
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
594 €/m²
Petosoban
·
208 m²
Šid
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.600 €
468 €/m²
Petosoban
·
397 m²
Šid
›
Širi centar