Pronađeno
475
4zida
107.000 €
3.057 €/m²
Četvorosoban
·
35 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.350 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Šabac
›
Jelenča
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
885 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
357 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Šabac
›
Miokus
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
292 €/m²
Jednosoban
·
240 m²
Šabac
›
Pocerski Metković
4min
38min
Pogledaj oglas →
893
/
704
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
893 €/m²
Trosoban
·
112 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
280 €/m²
11 soba
·
339 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
8min
12min
6min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.379 €/m²
Četvorosoban
·
174 m²
Šabac
4min
2min
20min
Pogledaj oglas →
504
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
504 €/m²
Četvorosoban
·
238 m²
Šabac
›
Živinarnik
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.056 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Šabac
›
Orid
10min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
2.243 €/m²
Petosoban
·
111 m²
Šabac
›
Letnjikovačka Kosa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
comfortnekretnine.rs
82.000 €
360 €/m²
Dvosoban
·
228 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
comfortnekretnine.rs
147.840 €
1.540 €/m²
Dvosoban
·
96 m²
·
3/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
comfortnekretnine.rs
305.000 €
1.968 €/m²
Trosoban
·
155 m²
·
3/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
42 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
33 m²
·
Prizemlje
Šabac
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.950 €
6 €/m²
320 m²
Šabac
5min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
11 €/m²
52 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
7 €/m²
120 m²
4zida
1.000 €
3 €/m²
398 m²
Šabac
›
Jelenča
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 24