Pronađeno
475
4zida
190.000 €
1.092 €/m²
Petosoban
·
174 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.062 €/m²
Trosoban
·
97 m²
Šabac
›
Ribari
Pogledaj oglas →
915
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
915 €/m²
Dvosoban
·
153 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
656
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
656 €/m²
6 soba
·
244 m²
Šabac
›
Šipurske Livade
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.900 €
587 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Šabac
›
Mačvanski Pričinović
9min
25min
Pogledaj oglas →
960
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
960 €/m²
Dvosoban
·
99 m²
Šabac
›
Jevremovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
194 €/m²
Trosoban
·
108 m²
Šabac
›
Dobrić
Pogledaj oglas →
662
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
662 €/m²
Petosoban
·
287 m²
Šabac
›
Majur
5min
9min
9min
48min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
4.894 €/m²
Trosoban
·
47 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
1.633 €/m²
Petosoban
·
90 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
375 €/m²
Četvorosoban
·
320 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.900 €
1.943 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Šabac
1min
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.444 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
763
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
763 €/m²
Četvorosoban
·
262 m²
Šabac
›
Centar
1min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
1.192 €/m²
Petosoban
·
172 m²
Šabac
›
Centar
4min
4min
1min
17min
Pogledaj oglas →
908
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
908 €/m²
Trosoban
·
152 m²
Šabac
›
Živinarnik
5min
2min
3min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
349.000 €
1.212 €/m²
6 soba
·
288 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
706
/
465
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
706 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
Šabac
›
Štitar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.149 €/m²
Petosoban
·
174 m²
Šabac
›
Centar
6min
9min
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
431 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Šabac
›
Ševarice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 24