Pronađeno
475
oglasa
Sačuvaj pretragu
473
/
532
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
473 €/m²
Petosoban
·
296 m²
Šabac
›
Kasarske Livade
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.256 €/m²
Petosoban
·
207 m²
Šabac
›
Preki Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
800 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Šabac
16min
4min
25min
Pogledaj oglas →
833
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Šabac
›
Majur
5min
20min
17min
43min
Pogledaj oglas →
667
/
704
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
667 €/m²
8 soba
·
270 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
4min
20min
16min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
310 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Šabac
›
Pocerski Metković
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
8.667 €/m²
Trosoban
·
45 m²
Šabac
›
Preki Šor
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
488 €/m²
Dvosoban
·
123 m²
Šabac
3min
5min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
1.198 €/m²
Trosoban
·
215 m²
Šabac
1min
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.500 €
958 €/m²
Jednosoban
·
12 m²
Šabac
›
Grad Šabac
Pogledaj oglas →
704
/
704
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
704 €/m²
Petosoban
·
213 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
718 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
Šabac
›
Letnjikovac
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
656 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Šabac
›
Tabanović
Pogledaj oglas →
1.1k
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.000 €
1.083 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
8 €/m²
30 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
885
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
885 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
484 €/m²
Petosoban
·
186 m²
Šabac
›
Bogosavac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
185 €/m²
13 soba
·
1620 m²
Šabac
›
Petlovača
Pogledaj oglas →
561
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
561 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Šabac
›
Majur
4min
20min
17min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
461 €/m²
Trosoban
·
141 m²
Šabac
5min
7min
27min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 24