Pronađeno
475
oglasa
Sačuvaj pretragu
478
/
532
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
478 €/m²
Trosoban
·
157 m²
Šabac
›
Kasarske Livade
Pogledaj oglas →
1.1k
/
748
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.077 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
323 €/m²
Četvorosoban
·
303 m²
Šabac
›
Pocerski Pričinović
4min
5min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.458 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
Šabac
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
474 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Šabac
›
Dobrić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
813 €/m²
Petosoban
·
283 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.264 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
908 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Šabac
7min
13min
4min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
852 €/m²
Dvosoban
·
88 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
5.000 €/m²
Trosoban
·
26 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
281 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Šabac
›
Ševarice
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.346 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
524
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
524 €/m²
Četvorosoban
·
210 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
457 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Šabac
5min
5min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
21.000 €
420 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Šabac
›
Radovašnica
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
635 €/m²
6 soba
·
315 m²
Šabac
›
Letnjikovačka Kosa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
615 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Šabac
›
Tabanović
7min
8min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
345.000 €
1.605 €/m²
Četvorosoban
·
215 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
426 €/m²
Dvosoban
·
141 m²
Šabac
›
Dvorište
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.900 €
574 €/m²
Trosoban
·
134 m²
Šabac
›
Mala Vranjska
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 24