Pronađeno
475
4zida
165.000 €
2.012 €/m²
82 m²
4zida
200.000 €
1.176 €/m²
6 soba
·
170 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.563 €/m²
192 m²
4zida
180.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Šabac
›
Letnjikovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
1.155 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
2.414 €/m²
Trosoban
·
116 m²
·
2/6 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
7 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Benska Bara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.999 €
1.286 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
Šabac
›
Benska Bara
1min
3min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
1.732 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
4/6 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.900 €
1.285 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
2min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
3 €/m²
224 m²
Šabac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Centar
2min
2min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.167 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
5/5 sprat
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
8 €/m²
25 m²
·
Suteren
Šabac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 24