Pronađeno
475
4zida
1.000 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Šabac
›
Tabanović
7min
1min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
107.000 €
1.877 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.290 €
1.650 €/m²
Dvosoban
·
62.6 m²
·
2/3 sprat
Šabac
›
Sindjelićeva 47
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.176 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
98.86 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Sindjelićeva 47
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
104.841 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
63.54 m²
·
1/3 sprat
Šabac
›
Sindjelićeva 47
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
494 €/m²
Petosoban
·
85 m²
Šabac
›
Drenovac
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Šabac
›
Centar
4min
3min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.375 €/m²
40 m²
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Šabac
5min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.128 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Šabac
5min
2min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
3 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Šabac
›
Letnjikovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.500 €
619 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
Šabac
›
Volujac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.500 €
262 €/m²
21 m²
·
Suteren
Šabac
›
Petlovača
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/3 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/7 sprat
Šabac
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
4 €/m²
457 m²
Šabac
›
Majur
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.786 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Šabac
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
7/11 sprat
Šabac
›
Benska Bara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 24